Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Wyposażenie niezbędne w mieszkaniu

W nieodległych czasach mieszkaniem nazywano pokój z aneksem kuchennym oraz wspólnym wychodkiem umiejscowionym na korytarzu lub co gorsza, ukrytym gdzieś pomiędzy chlewikami. O higienie w takiej sytuacji trudno było mówić, a luksusem było posiadanie bieżącej wody.
Na szczęście czasy te odeszły do lamusa. Współczesne mieszkanie składa się przynajmniej z czterech pomieszczeń: pokoju, korytarza, kuchni i łazienki. Dla wielu miejscem najważniejszym jest przestronna kuchnia, gdzie przyrządzać można smakowite potrawy i toczy się życie rodzinne. Pokój stanowi jedynie pomieszczenie przeznaczone do odpoczynku i relaksu. To w nim znajduje się wygodna kanapa kanapa, fotele, stolik kawowy, dobrze wyposażona biblioteczka lub duży telewizor.
Łazienka zaś staje się wnętrzem, gdzie nie tylko załatwia się potrzeby fizjologiczne, ale także odpoczywa po trudnym dniu. To dlatego ważne jest, aby wanna, która się w niej znajduje była duża i wygodna, półka na ulubione kosmetyki ustawiona była w zasięgu ręki, a prysznic pozwalał na relaksujący masaż wodą ciepłą i zimną.
Nie każdy lubi moczyć się w aromatycznej kąpieli, wtedy zamiast wanny, łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową z wygodnym w użyciu prysznicem. Dodatkowo współczesna łazienka pełni rolę pralni i suszarni. To w niej ustawia się pralkę automatyczną, a nad wanną wiesza się sznury na pranie.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: